• מבצע
  • טרי
מודול צעד למטה, קלט 6-36 וולט פלט 1.25-32 וולט מתכוונן ברציפות פנל טעינה סולארי, יעילות המרה גבוהה, בקר סולארי

מודול צעד למטה, קלט 6-36 וולט פלט 1.25-32 וולט מתכוונן ברציפות פנל טעינה סולארי, יעילות המרה גבוהה, בקר סולארי

 
ILS 11.60

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

צעד למטה מודול הוא נהדר עבור כללי מתח המרה סוללה טעינה. את שיטת התקנה משתמש 4 יחידות 3 ממ ברגים להתקנה קלה. את צעד למטה מודול יש הגנה קצרה מעל הגנת טמפרטורה. עם יעילות המרה גבוהה, צעד למטה מודול יכול להיות עד 95%. צעד למטה מודול לאמץ רכיבים אלקטרוניים באיכות גבוהה, ודיוק תהליך, להבטיח לעמידות. מפרט : סוג פריט : צעד למטה מודולמתח קלט : 6-36 וולטפלט מתח : 1.25-32 וולטג מתכוונן ברציפותטווח הגדרת מתח : 6-36פלט טווח זרם קבוע : 0.1-5א, ארוך טווח עבודה הנוכחי מומלץ בתוך 3פלט הפעל טווח : 0.1-5טווח הנוכחי יהיה שגיאות בשל הבדלים חלק פרמטריםתדר עבודה : 180 קילוהרץ יעילות המרה : עד 95% (יעילות הקשורים קלט, פלט מתח, הנוכחי, מתח ערך)מעל טמפרטורת הגנה : כן (באופן אוטומטי לכבות את פלט לאחר מעל טמפרטורה)קלט הפוך הגנת חיבור : אף אחד (במידת צורך, אנא קלט את דיודה בקלט)פלט נגד זרימה חוזרת הגנה : לא, אנטי הפוך דיודה יש להוסיף כאשר הפלט מחובר סוללה, אחרת את מודול יהיה שרוף.שיטת התקנה : 4 על 3 מ מ בורג שיטת חיווט : מסוף הוא קלט והחוצה הוא פלטמודול גודל : כ. 60 איקס 31 איקס 22 מ מ / 2.4 איקס 1.2 איקס 0.9 ב(ללא כותרת)חיווי טעינה : אור אדום בעת טעינה, אור ירוק כאשר מלא. שיטת הזיהוי של האיתות היא נוכחית. כאשר באמצעות פנלים סולאריים כדי לספק חשמל, את שמש שעה טעינה הנוכחי הוא גם קטן, נמוך יותר מאשר הפיכת הנוכחי, ויהיה גם אור ירוק, אבל זה הוא לא מלא בשלב זה, נא לשים לב כדי להבחין. שימוש במד חי יראה את זרם הטעינה באופן ישיר יותררשימת חבילות : 1 איקס צעד למטה מודולהערה : הזיהוי הנוכחי של המודול הוא זיהוי נמוך. נא לא קצר את קלט שלילי מוט הקוטב השלילי של פלט ישירות.


מאפיינים בסיסיים

Item Type:
Step Down Module
Input Voltage:
6-36VDC
Output Voltage:
1.25-32VDC Continuously Adjustable
MPPT Voltage Setting Range:
6-36V
Output Constant Current Range:
0.1-5A, long-term working current is recommended within 3A
Output Turn Range:
0.1-5A current range will have errors due to differences in part parameters
Working Frequency:
180Khz
Conversion Efficiency:
up to 95% (Efficiency Related To Input, Output Voltage, Current, Voltage Difference)
Short Circuit Protection:
Yes (limit current is the set constant current value)
Over Temperature Protection:
Yes (automatically turn off the output after over temperature)
Input Reverse Connection Protection:
None (if necessary, please input the diode in the input)
Output Anti-Backflow Protection:
No, anti-reverse diode must be added when the output is connected to the battery, otherwise the module will be burned out.
Installation Method:
4 x 3mm screw
Wiring Method:
Terminal IN is input and OUT is output
Module Size:
Approx. 60 x 31 x 22mm / 2.4 x 1.2 x 0.9in(without header)
Charging Indication:
red light when charging, green light when full. The detection method of the turn signal is current. When using solar panels to supply power, the solar hour charging current is also small, lower than the turning current, and will also light green, but it is not full at this time, please pay attention to distinguish. Using a live meter will see the charging current more directly
Package List:
1 x Step Down Module:
Note:
The current detection of the module is low-end detection. Please do not short the input negative pole and the negative pole of the output directly.:

הם גם קונים עם המוצר הזה.